43218. Kai Lindemann (1931-2007): Komposition

Akvarel, 42 x 29,5 cm. Sign. Lindemann -74

Varenr. 43218

19 April 2017 19:54

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK 900 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

18209900 DKK2017-04-12 14:50
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms