43091. Hermann Felterdal: "Granskov"

Olie på lærred. Sign. Hermann Feltendal.
100 x 70 cm.

Varenr. 43091

19 April 2017 19:57

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning