42995. Diverse litografier (3)

Uffe Christoffersen, Spang Olsen og Herman Stilling. Alle sign. og nummererede. U/R

Varenr. 42995

19 April 2017 19:58

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 325 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

21027325 DKK2017-04-19 19:56
21370300 DKK2017-04-18 13:51
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning