43046. Budha af forgyldt træ

Stående Buddha på lotus, udskåret og forgyldt træ med røde og grønne glasflusser. Ca. 1900.
Højde eksl. sokkel 150 cm

(Afskalninger)

Varenr. 43046

19 April 2017 20:25

Vurdering 10000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning