42218. Ubekendt kunstner: Bjergrigt landskab med figurer

Figurer samlet om en brønd og et vejalter, i baggrunden bjerglandskab. Olie på lærred, 76,5 x 63,5 cm. Usign.

Varenr. 42218

26 April 2017 20:57

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms