43475. Ubekendt kunstner: Oksetrukken vogn på vej gennem sydafrikansk bjergrigt landskab

Olie på lærred, 68 x 101 cm. Sign. utydeligt

Varenr. 43475

26 April 2017 21:02

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 2.000 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

210272.000 DKK2017-04-26 20:59
236492.000 DKK2017-04-26 21:00
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms