43716. Haglgevær

Side by side. Hanegevær, med rensestok. Mrk. IN Nicholsburg Ciselleret løb mrk. "..N Brunn".

Brugsslitage, skader, mangler

Varenr. 43716

26 April 2017 21:30

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 950 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

23141950 DKK2017-04-26 21:28
22370900 DKK2017-04-26 21:28
22607700 DKK2017-04-26 16:57
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms