43314. Marlene Kjær: "The big five - Elephant"

Olie på lærred. Sign. på bagsiden Marlene Kjær 2008. 150 x 180 cm

Proveniens: Hellerup Kunsthandel

Varenr. 43314

26 April 2017 19:48

Vurdering 8000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning