42560. Richard Mortensen (1910-1993), Komposition

Litografi. Komposition. Sign. Mortensen 87. 8/100.

Varenr. 42560

26 April 2017 19:52

Vurdering 1400 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning