43227. Kehnet Nielsen: "Virgil", litografi

Litografi i farver. Signeret Kehnet Nielsen 94 100/300.
Lysmål 72 x 53 cm

Varenr. 43227

26 April 2017 19:54

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 400 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 600 DKK

4165400 DKK2017-04-22 16:45
21734400 DKK2017-04-24 13:27
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning