43303. Kaspar Bonnen f. 1968: Litografi

Komposition med stol, nr. 68/200 sign. Kaspar Bonnen og dateret 2000, 58 x 42 cm.

Varenr. 43303

26 April 2017 20:01

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK 1.000 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

24767JAN1.000 DKK2017-04-26 19:59
24476950 DKK2017-04-26 19:58
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms