43246. Buster Bruun: litografier "Nokken" (2)

Lysmål: 55 x 44. Begge sign. Buster 80. 32/195.

Varenr. 43246

26 April 2017 19:59

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 475 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24476475 DKK2017-04-26 19:57
19013450 DKK2017-04-26 19:57
19247250 DKK2017-04-19 19:31
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms