42948. Valdemar Secher (1885-1976): Skagen og Gl. Skagen (2)

Akvareller, lysmål 27 x 37 cm. Sign. V. Secher og V. Secher Gl. Skagen 1960

Varenr. 42948

26 April 2017 20:00

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms