42863. Ubekendt maler: Opstilling med æbler og blå and

Olie på lærred, 53 x 67 cm, sign. H 57 (mindre afskalninger)

Varenr. 42863

26 April 2017 20:03

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning