43182. Peter Hesk Møller (f. 1952): Figurkomposition

Akvarel på papir. Sign. Peter Hesk Møller PM 94. Bladmål 63 x 36 cm

Varenr. 43182

26 April 2017 20:05

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 400 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

24721400 DKK2017-04-26 10:43
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms