43176. Jørgen Larsen: Komposition med figur

Olie på lærred. Sign. På bagsiden Jørgen Larsen 1996. 54 x 40 cm

Varenr. 43176

26 April 2017 20:10

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 1.200 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

244761.200 DKK2017-04-26 20:08
202211.100 DKK2017-04-26 20:07
 450 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms