43318. Jesper M. Jahn: Komposition

Sign. Jahn. Olie på lærred. 89 x 79 cm
Købt Hellerup Kunsthandel

Varenr. 43318

26 April 2017 20:07

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 1.000 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

210271.000 DKK2017-04-26 18:33
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning