43317. Jesper M. Jahn: Komposition

Sign. Jahn. Olie på lærred. 89 x 79 cm
Købt Hellerup Kunsthandel

Varenr. 43317

26 April 2017 20:08

Vurdering 2000-3000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning