43316. John Hansen: Mølleåen

Olie på lærred. Sign. John Hansen 2008. 150 x 200 cm

Proveniens: Købt Hellerup Kunsthandel

Varenr. 43316

26 April 2017 20:11

Vurdering 4000-6000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning