43545. Hans Ølgaard (1911-1969): Klippekyst Bornholm

Olie på lærred, sign. Ø monogram, 35 x 82 cm.

Varenr. 43545

26 April 2017 20:11

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning