43647. Jean Piaubert (1900 -2002) CD: litografi

nr. 350/400, sign. Piaubert 68 x 54 cm.

Varenr. 43647

26 April 2017 20:14

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 400 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24774400 DKK2017-04-26 20:04
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms