43648. Karl Larsen (1897 -1977) CD: Litografi

161/310, signeret, 40 x 44 cm.

Varenr. 43648

26 April 2017 20:14

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning