43516. Frode Christoffersen og Helge Ernst: Litografier (2)

Hhv. sign. og nummereret Frode Christoffersen 20/40, lysmål 55 x 67 cm og Helge Ernst 29/30 lysmål 72 x 38 cm

Varenr. 43516

26 April 2017 20:16

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms