42938. S. C. Bjulf?: Fiskerkone

Olie på plade, 27,5 x 17,5 cm. Sign. utydeligt

Varenr. 42938

26 April 2017 20:46

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms