42936. Simony Jensen (1864-1923): Tre fiskere på stranden

Olie på lærred, 37 x 55 cm. Sign.

Varenr. 42936

26 April 2017 20:46

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning