42937. Simony Jensen (1864-1923): Brev fra sønnen - hos kobbersmeden

Olie på lærred, 48 x 39 cm. Sign.

Varenr. 42937

26 April 2017 20:47

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning