43781. Willy Bille (1889-1944): Flodparti

Olie på lærred, 46 x 56 cm. Sign. WB

Varenr. 43781

3 Maj 2017 20:33

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning