43885. Aage Strand (1910-1975): Stråtækt gård

Sign. monogram AS. Olie på lærred. 52 x 62 cm

Varenr. 43885

3 Maj 2017 20:33

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms