43890. Ubekendt maler: Parti fra Nürnberg

Usign., betegnet Nürnberg. Olie på lærred. 51 x 71 cm

(Lille hul i lærred, afrenset, krakeleringer)

Varenr. 43890

3 Maj 2017 20:34

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 650 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

SONSQUAD650 DKK2017-05-03 20:21
24218600 DKK2017-05-01 22:25
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning