43960. Ilona Ösz (1942-): Gadeparti med brand

Sign. og dat. 2009, 25 x 35 cm.

Varenr. 43960

3 Maj 2017 19:37

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 600 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

340600 DKK2017-05-02 23:17
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms