43804. Stående Buddha

Forgyldt og med farvede glasflusser stående på lotustrone. Vietnam 21. århundrede. H: 100 cm

Varenr. 43804

3 Maj 2017 20:57

Vurdering 1500-1800 DKK

23373800 DKK2017-05-03 16:22
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms