43803. Liggende Buddha

Forgyldt og med farvede glasflusser. Vietnam 21. århundrede. L: 56 cm

Varenr. 43803

3 Maj 2017 20:58

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms