43805. Buddha hovede

Forgyldt træ på sortmalet sokkel. Vietnam 21. århundrede. H: incl. sokkel 28 cm

Varenr. 43805

3 Maj 2017 20:58

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning