43806. Siddende Buddha

Forgyldt træ. Klædning med udskåret bladranke. Vietnam 21. århundrede

Varenr 43806

3 Maj 2017 20:59

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 600 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

24099600 DKK2017-05-03 20:56
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms