43806. Siddende Buddha

Forgyldt træ. Klædning med udskåret bladranke. Vietnam 21. århundrede

Varenr. 43806

3 Maj 2017 20:59

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 600 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

24099600 DKK2017-05-03 20:56
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning