43717. Hans Meyer Petersen (f.1937): "L'ile des vivants"

Signeret, betitlet og dateret 1959 på bagsiden. Olie på lærred. 81 x 60.

Varenr. 43717

3 Maj 2017 19:44

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 1.200 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

3401.200 DKK2017-05-02 23:18
41651.100 DKK2017-05-03 16:02
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms