43499. Rie Brødsgaard: Komposition

Olie på lærred. Collage. 40 x 40 cm. Sign. Rie

Varenr. 43499

3 Maj 2017 19:45

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms