43500. Selma Mikladal: Færøsk Bygd

Olie på lærred, 40 x 40 cm. Sign. Selma

Varenr. 43500

3 Maj 2017 19:45

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 900 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

340900 DKK2017-05-02 23:18
22892850 DKK2017-05-03 15:25
1518750 DKK2017-04-29 21:47
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning