43851. Helge Jacobsen (1916-1987): Komposition

Olie på lærred, 83 x 100 cm. Sign. Helge J. 72

Varenr. 43851

3 Maj 2017 19:46

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms