43853. Paul Daviaud (1910-2001): Komposition

Olie på lærred, 55 x 70 cm. Sign.

Varenr. 43853

3 Maj 2017 19:48

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 600 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

340600 DKK2017-05-02 23:19
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms