43854. Gerhard Lundberg (1905-1980): Skovparti

Olie på lærred, 62 x 55 cm. Sign. 55

Varenr. 43854

3 Maj 2017 19:48

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning