43474. Ubekendt kunstner: Maskekomposition

Olie med mere på lærred, usign. U/R
Stemplet bagside og blændramme. Kunstakademiet Charlottenborg Malerskolernes 1. del

Varenr. 43474

3 Maj 2017 19:51

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning