43976. Vilhelm Henriques (1894-1966): Skovparti

Olie på lærred. Sign. VH. 64 x 54 cm

Varenr. 43976

3 Maj 2017 19:53

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms