43774. Christian Aigens (1870-1940): To børn ved vindue

Olie på lærred, 52 x 51 cm, sign. Chr. Aigens

Varenr. 43774

3 Maj 2017 20:22

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 400 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 800 DKK

1736400 DKK2017-05-01 15:44
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning