43780. Willy Bille (1889-1944): Skovparti med bro

Olie på lærred, 51 x 64 cm. Sign. WB

Varenr. 43780

3 Maj 2017 20:22

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning