43786. Ejner Johansen (1893-1965): Landskab med huse

Olie på lærred, 60 x 70 c. Sign. EJ

Varenr. 43786

3 Maj 2017 20:23

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning