43850. Valdemar Irminger (1850-1938): Granskov

Olie på lærred, 92 x 76 cm. Sign. mærket 1936

Varenr. 43850

3 Maj 2017 20:24

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning