43473. Ubekendt kunstner: Mand med bog og sværd

Olie på lærred, 44 x 36 cm, usign. U/R

Varenr. 43473

3 Maj 2017 20:25

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms