44054. Københavnerkommode, mahogni

Bronzemonteret. 19. århundrede. B: 73 cm, D: 45 cm, H: 72 cm (brugsslitage, uden fødder)

Varenr. 44054

10 Maj 2017 20:26

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 4.800 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

184524.800 DKK2017-05-10 20:24
37804.600 DKK2017-05-10 20:23
56432.600 DKK2017-05-10 16:11
215002.400 DKK2017-05-03 17:15
BB23232.000 DKK2017-05-07 10:37
18341.500 DKK2017-05-05 17:11
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms