43889. Konsolur, bronze

Topfigur i form af soldat. Løs stand af forgyldt, udskåret træ medfølger. Ur højde 40 cm

Varenr. 43889

10 Maj 2017 20:26

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 700 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

JOAN700 DKK2017-05-10 20:21
19045650 DKK2017-05-10 20:19
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms