43889. Konsolur, bronze

Topfigur i form af soldat. Løs stand af forgyldt, udskåret træ medfølger. Ur højde 40 cm

Varenr. 43889

10 Maj 2017 20:26

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 700 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK33.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

JOAN700 DKK2017-05-10 20:21
19045650 DKK2017-05-10 20:19
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms