44089. Olie på lærred; "Blomstende syrener"

99 x 53 cm. Sign. H.

Varenr. 44089

10 Maj 2017 20:28

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 800 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

340800 DKK2017-05-10 17:36
24824750 DKK2017-05-10 16:33
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms